Ziyaretçi Defteri

-
(30)
>
(30) Mehmet Ali
 /  78.190.184.***

Yabancı dil mi bence söze uzatmaya gerek yok tabi ki İleri dil kursu tam bir aile ortamı harikasınız sayenizde harika bir işim var

(29) Ayşe
 /  78.190.184.***

Asansörünüzde gördüğüm Öğrenemeyen öğrenci yoktur , öğretemeyen öğretmen vardır yazısını ilk okuduğumda gülmüştüm ama eğitiminizi görünce ve bunu başardığınızı ve %100 öğretmeden eve göndermediğinizi şahit olunca işte burası dedim ve daha sonra pişman olmadığımı anladım sadece notlarım değil yabancı dile karşı öz güvenimde arttı teşekkürler debi hocam ve tabi ki baba olarak gördüğümüz öğrenci dostu Azim hocam iy iki varsınız inanınki yabancı dil eğitiminde bence teksini

(28) Memduk Zarıbaşlı
 /  24.133.208.***
email

Ingilizcem süper oldu tesekkürler ileri dil

(27) Memduk Zarıbaşlı
 /  24.133.208.***
email

Cok güzle tavsiyeyle önermiyorum

(26) Yılmaz
Paz, 24 Nisan 2016 17:14:45 +0000  /  88.251.50.***

Merhaba Debi hocam ve tabi ki üstadımız Azim Hocam öncelikle yıllardır devam eden öğretme azminizden hiçbir şey kaybetmeden devam ettiğiniz ve mutlaka öğretirim felsefenizi her zaman en önde tuttuğunuz için teşekkürler.2 sene önce yanınıza geldiğimde Azim hocama öğrenebilir miyim diye sormuştum ve her zaman ki gibi müthiş konuşma tarzı ile Azim hocam bana beynin çalışıyor mu diye sordu ben şaşırdım ve evet dedim Azim hocamda o zaman bana kesin öğrenirsin dedi bence çok güzel bir motivasyondu teşekkürler Azim hocam ve o gün öğreneceğime inandım ve 2 yılın sonunda da bunu başardım şimdi öğrendiğim İngilizce ile bir ithalat ve ihracat firmasında müdürüm şu anda belirteyim ilk okul mezunuyum ama İngilizcem sayesinde ekmeğimi kazanıyorum.Yeni kurs araştıran arkadaşlarımız eğer disiplini seviyorsanız ve İngilizce öğrenmek istiyorsanız tam adresi bence denizlinin gerçek anlamdaki tek yabancı dil kursu.

(25) ERGÜN İRİTAŞ
Cum, 13 Haziran 2014 12:50:20 +0000  /  88.251.170.***

Gerçekten yabancı dil öğrenmek istiyorsanız İleri Dil tam adresi çünkü öğretmeden kesinlikle göndermiyorlar.Haftalık 6 saat dersiniz var ama bu 15 - 16 saate kadar çıkıyor yani öğretince ye kadar bırakmıyorlar.Teşekkürler ileri dil sizler sayesinde mükemmel bir yabancı dilim var.Emeği geçen herkese teşekkürler.

(24) Dilek Hepgirginer
 /  ::1...

Yabancı dil bölümündeyim ve bu sene sınava hazırlanıyorum. İleri dil kursuna başlamadan önce ingilizcem çok kötü idi sınavlarda çok hata yapıyordum. Şimdi ise sınavdan korkmuyorum ve çok rahat konuşuyorum. Bu rahatlığımı ileri dil kursuna borçluyum. Teşekkürler.

(23) Ayşe Elyas
 /  ::1...

İleri dil kursuna başlamadan önce başka kurslara da gittim. İngilizce öğrendiğimi zannettim ama İleri dil kursuna başlayınca hiç birşey bilmediğimi anladım. Şu anda 10. sınıfım ve biliyorum ki sınava gireceğim zaman hiçbir konuda başarılı olmasam bile yabancı dilim sayesinde güzel bir üniversiteye gidebilirim. Teşekkürler ileri dil.

(22) N. Aslı Öztabak
 /  ::1...

İleri dil kursuna gitmeden önce ingilizcem çok kötü idi. Ama şu anda çok çok iyi teşekkürler ileri dil.

(21) Şeyma Altıntaş
 /  ::1...

İleri dil kursuna başladıktan sonra, ingilizcem süper oldu. Artık ingilizce konuşabiliyorum.

>

 isim *
 Email
 Gravatar Email [?]
 Website
 Mesaj *
* Zorunlu alan

Antispam önlemleri
Lütfen mesajınızı göndermenden önce rakam ve numara kombinasyonunu gerekli alana giriniz.
3 + 4=