Ziyaretçi Defteri

-
(30)
(20) İmge Aslı Davulcu
 /  ::1...

Buraya gelmeden önce ingilizcem çok zayıftı. Şimdi ise gramerim ve konuşmam süper.Okulumda ingilizce birincisiyim buraya geldiğim için çok mutluyum.

(19) Gamze Şimşek
 /  ::1...

İleri dil kursuna başlamadan önce ingilizcemin berbat olduğu konusunda öğretmenlerim ile hemfikirdim. İleri dil e başladıktan sonra ingilizcem o kadar değişti ki ailem ve ben çok mutluyuz. En önemlisi de ingilizceyi artık seviyorum.

(18) İbrahim Altınsoy
 /  ::1...

İngilizce dersimin 1 olması nedeni ile kursa başladım. Şu anda ders ortalamam 4, kursun çok faydasını gördüm. Tüm hocalarıma teşekkür ederim.

(17) Simge SARICA
 /  ::1...

İleri Dil Kursuna gittiğim için çok memnunum ve ingilzceme çok güveniyorum. İleri dil kursunda olduğum için çok mutluyum.

(16) Özgür SIRAÇI
 /  ::1...

İleri Dil Kursuna gelmeden önce gramer ve pratikde bazı sorunlar yaşıyordum. Ancak buraya geldikten sonra ingilizcem gelişti ve okuldaki sınavlarımda başarı elde ettim. Buraya geldiğim için çok şanslı ve mutluyum.

(15) Sultan Tun
 /  ::1...

İleri Dİl Kursuna gitmek maça 1-0 önde başlamaktır. Teşekkürler İleri Dil

(14) Meltem Eski
 /  ::1...

Gerçekdende öğretmeden göndermiyorsunuz buna artık inanıyorum daha önceki gittiğim kursda sürekli öğretmen değişikliği yapılıyordu ve ders bitince eve gidiyorduk ama burada durum farklı dersimiz 12 de bitse bile eğer okunu da eksiğimiz varsa tamamlayıncaya kadar burada kalıyoruz yani öğretmeden göndermeden göndermiyorlar gerçekten yabancı dil ögrenmek istiyorsanız ama disiplinede seviyorsanız size tercih ederim Azim hoca ma ve debiye bol bol selamlar

(13) Hasan Ali Karabuçak
 /  ::1...

Azim Hocama teşekkür edrim.Bu kursa geldiğimde ruscanın bu kadar kolay olabilecegini inanmıyordum aradan 8 ay geçti ve ben artık rahatca rusça konuşabiliyorum Hocam sizile girdiğim iddayı kaybettim biliyorum.

(12) PINAR TAVASLIOĞLU
 /  ::1...

Merhaba ben ileri dil kursunun iki yıllık öğrencisiydim öğrencisiydim diyorum çünkü sıfır olarak başladığım ileri dil kursu sayesinde üniversite sınavını kazandım.Boşuna düşünmeyin eğer disiplini ve çalışmayı seviyorsanız tam yerindesiniz demektir çünkü öğretmeden göndermiyorlar. Çalışanları da çok harika kurs müdürü Azim hocam profesyonel debi hanımdan bahsetmeye gerek yok çünkü bütün denizli tanıyor harika ve acımasız bir öğretmen herşey için ileri dil kursuna teşekkür ederim

(11) eslem çamur
 /  ::1...

Ben ileri dil kursunu debiyi seviyorum ve sevmeye devam edileceğim halada gidiyorum çok mutluyum


 isim *
 Email
 Gravatar Email [?]
 Website
 Mesaj *
* Zorunlu alan

Antispam önlemleri
Lütfen mesajınızı göndermenden önce rakam ve numara kombinasyonunu gerekli alana giriniz.
3 + 5=